Kontenery Długołęka

Kontenery na gruz w Długołęce – sprawdź naszą ofertę

Naszym klientom oferujemy kontenery na gruz w Długołęce i okolicznych miejscowościach. W większości przypadków dostarczamy je na miejsce inwestycji w mniej niż 24 godziny. Odbieramy odpady remontowo-budowlane, a także wiele innych rodzajów śmieci. 

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Odbieramy śmieci po remontach, rozbiórkach, czy pracach w ogrodzie oraz duże partie odpadów poprodukcyjnych, czy niebezpiecznych wytwarzanych przez przedsiębiorstwa różnego typu. Wszystkie odpady odbieramy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa, dbamy również o formalności związane z BDO (m.in. karty przekazania odpadów i inne dokumenty).

Zamów kontener na gruz w Długołęce

  * - pole wymagane

  Kontenery Długołęka – jakie warianty udostępniamy?

  Nasi klienci w Długołęce mogą zamówić kontenery w wielu różnych wariantach. Osoby prywatne prowadzące remonty lub podobne inwestycje najczęściej wybierają:

  • kontenery o pojemności 2,5 m³,
  • kontenery o pojemności 5,5 m³,
  • kontenery o pojemności 7 m³,
  • kontenery o pojemności 10 m³.

  W naszej ofercie dla Długołęki i okolic są również kontenery większe – przekraczające 20 i 30 m³. Największe dostępne pojemniki to nawet 36 m³. Z tak dużych rozwiązań korzystają najczęściej klienci firmowi. Jednocześnie nasze usługi dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów – realizujemy również zlecenia niestandardowe. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

  Wywóz odpadów w Długołęce – jakie śmieci odbieramy?

  Możesz powierzyć nam różne rodzaje odpadów innych niż komunalne (czyli te, które należy wyrzucać do przydomowych śmietników). Wśród tych, które odbieramy od naszych klientów najczęściej, są:

  • Gruz budowlany – zarówno tzw. czysty jak i mieszany, zawierający domieszki innych materiałów. Gruz to przede wszystkim rozkruszone elementy konstrukcji z betonu, pustaków, bloczków silikatowych, a także ceramika budowlana (w postaci na przykład dachówek).
  • Odpady po remoncie lub budowie – oprócz gruzu to także różnego rodzaju elementy armatury sanitarnej, fragmenty rur, czy płyty gipsowo-kartonowe.
  • Odpady wielkogabarytowe – czyli o ponadprzeciętnie dużych rozmiarach. To między innymi stare meble, duże sprzęty bez elektroniki, dywany i wykładziny, framugi, okna, czy drzwi.
  • Odpady zielone – powstające na przykład po pracach w ogrodzie. To między innymi gałęzie, ziemia, kamienie, piasek i żwir.
  • Odpady niebezpieczne – takie jak niektóre materiały izolacyjne (np. azbest i wełna mineralna), czy lakiery, farby i inne środki chemiczne używane w budownictwie.

  Odbieramy również odpady budowlane zmieszane – oznacza to, że gdy prowadzisz standardowy remont, wszystkie zebrane w trakcie prac śmieci możesz wrzucić do jednego komputera. W Długołęce dostępne są kontenery na odpady zmieszane, a także te dostosowane do odbioru konkretnych frakcji odpadów, np. opakowań, materiałów izolacyjnych, czy gabarytów.

  Wywóz gruzu Długołęka – kompleksowe usługi gospodarki odpadami

  Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe i wymagające indywidualnego podejścia zlecenia. Odbieramy odpady od osób prowadzących remonty, ale także firm z różnych branż związanych z przemysłem, produkcją, czy utrzymaniem czystości.

  Służymy pomocą na każdym etapie – od wyboru właściwego kontenera, aż po odbiór odpadów i przekazanie ich do utylizacji. Dbamy o środowisko – przekazujemy materiały do recyklingu lub innych form odzysku. Dbamy również o wszystkie niezbędne procedury i prowadzimy wymaganą prawem ewidencję odpadów.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań lub wątpliwości – do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Scroll to Top