Kontenery Kiełczów

Kontenery na gruz w Kiełczowie – sprawdź naszą ofertę

Nasza firma oferuje wywóz odpadów w Kiełczowie i okolicznych miejscowościach. Odbieramy wszystkie odpady inne niż komunalne – gruz budowlany, gabaryty, odpady niebezpieczne, odpady zielone i wiele innych. Udostępniamy kontenery osobom prywatnym, prowadzącym remonty lub renowacje, a także firmom budowlanym, produkcyjnym i innym, które w ramach swojej działalności wytwarzają różnego typu odpady.

Kontenery w Kiełczowie i okolicach dostarczamy bardzo szybko – ogromną większość zleceń realizujemy w mniej niż 24 godziny. Możesz zamówić kontener telefonicznie (pod numerem 730 053 133) lub przez prosty formularz na naszej stronie internetowej.

Zamów kontener na gruz w Kiełczowie

  * - pole wymagane

  Kompleksowe usługi wywozu odpadów – Kiełczów i okolice

  Oferujemy pełen zakres usługi – podstawiamy pojemnik na miejsce inwestycji i odbieramy go po zapełnieniu. Służymy wsparciem na każdym etapie realizacji usługi. Dbamy również o bezpieczną i zgodną z prawem utylizację przekazanych nam śmieci (gdy to możliwe, przekazujemy je do recyklingu). Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Naszych klientów biznesowych możemy wyręczyć również w formalnościach związanych ze sprawozdawczością i ewidencją BDO, m.in. w wypełnianiu kart przekazana odpadów (KPO), tworzeniu raportów rocznych).

  Oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak dostawa kruszyw, piasku, kamieni i mieszanek granitowych. Przyjmujemy zlecenia nietypowe i obsługujemy duże inwestycje, realizowane na przykład przez firmy budowlane.

  Rodzaje dostępnych kontenerów w Kiełczowie

  Naszym klientom oferujemy wiele różnych rozmiarów kontenerów – od niewielkich, idealnych do prac remontowych o małym zakresie, po bardzo duże, wykorzystywane najczęściej przez klientów firmowych. Kontenery dostępne w Kiełczowie, to:

  • kontener na odpady o pojemności 2,5 m³
  • kontener na odpady o pojemności 3,5 m³
  • kontener na odpady o pojemności 5,5 m³
  • kontener na odpady o pojemności 7 m³
  • kontener na odpady o pojemności 36 m³

  Jeśli nie wiesz, który wariant będzie najlepszy dla Twojego remontu lub innej inwestycji – skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać najlepszą i najbardziej opłacalną opcję. Zamówisz u nas zarówno kontener na konkretne frakcje odpadów (np. gruz, odpady niebezpieczne, gabaryty) jak i kontener na odpady zmieszane (dzięki temu wystarczy Ci tylko jeden pojemnik).

  Utylizacja odpadów Kiełczów – jakie śmieci odbieramy?

  Wywóz odpadów w Kiełczowie dotyczy niemal wszystkich rodzajów odpadów z wyjątkiem odpadów komunalnych. Najczęściej odbieramy gruz budowlany (rozkruszone fragmenty ścian, podłóg dachówek), ale także różnego rodzaju opakowania. Ponadto odbieramy między innymi:

  • materiały izolacyjne (także te klasyfikowane jako odpady niebezpieczne, m.in. papę, azbest czy wełnę mineralną),
  • farby, kleje, lakiery i inne substancje chemiczne,
  • pozostałe odpady budowlane (płyty gipsowo-kartonowe, elementy armatury, narzędzia),
  • odpady wielkogabarytowe – okna, drzwi, dywany i wykładziny, stare meble i wszelkie inne przedmioty o ponadprzeciętnie dużych wymiarach (jednocześnie bez części elektronicznych),
  • odpady zielone – takie jak ziemia, kamienie, gałęzie, piasek, czy żwir,
  • odpady poprodukcyjne/przemysłowe – wytwarzane w fabrykach i przedsiębiorstwach wytwórczych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wywozu odpadów w Kiełczowie i okolicznych miejscowościach. Klientom, z którymi współpracujemy regularnie, oferujemy także atrakcyjne rabaty i możliwość realizacji usług dodatkowych.

  Scroll to Top